Logisztikai (diszpozíciós) asszisztens

  • Cég neve

    WOCO Kft

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Maglódi út 20.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kiszállítási okmányok elkészítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Tehergépkocsik rendelése szállítmányozó partnerektől, fuvarszervezés
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Árukiszállítás koordinálása
  • Speditőr számlák ellenőrzése
  • Vevői internetes portálok használata
  • Társosztályok anyagmozgatásának koordinálása (gép-, gyártósor-, szerszámszállítás)
  • Leltárban való részvétel, adatrögzítés
  • INTRASTAT kiszállítás elkészítése a magyar és a német statisztikai hivatal felé
  • Dokumentumok digitalizálása, lefűzése
  • Kapcsolattartás a biztonsági szolgálattal
  • Hulladék elszállítás koordinálása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása (7:45-16:00, 13:45-22:00)
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Raktározási folyamatok ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Jó csapat
  • Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag (13.havi fizetés, cafeteria)
  • Multinacionális környezet

Céginformáció

A német központú WOCO Group nemzetközi cégcsoport leányvállalata, a WOCO Ipartechnika Magyarország Kft. fröccsöntési technológiával gyárt műanyag autóalkatrészeket prémium márkák számára.
Székhelyünk Budapesten a X. kerületben található a Maglódi úton.
Ha érdekel az autóipar, és szívesen dolgoznál azon, hogy vevőink még inkább elégedettebbek legyenek, nálunk a helyed!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!