Logisztikai beszerző

  • Cég neve

    GEODIS Hungary Logistics Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 34.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Budapesti irodánkba, csapatunk további bővítésére tehetséges és motivált kollégát keresünk

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítmányozók és európai közúti fuvarozók tendereztetése
  • Tenderek elemzése, javaslattétel az ügyfélnek
  • Eseti jelleggel új szállítmányozó cégek felkutatása
  • Éves nagy tenderekben való részvétel
  • Riportolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • MS Office ismeretek, különösen Excel

Amit kínálunk:

  • Összetett, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Hibrid munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar és angol nyelvű önéletrajzát elküldeni.

Pályázatának benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a GEODIS Hungary Logistics Kft., mint adatkezelő a pályázatában Ön által megadott, valamint a pályázat során keletkezett személyes adatait a hozzájárulása visszavonásáig, de legkésőbb a pályázat lezárultáig kezelje.