Logisztikai asszisztens

  • Cég neve

    JKH Kft.

  • Munkavégzés helye

    8600 Siófok, Honvéd utca 1/C.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Logisztikai csapat munkájának támogatása
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • fuvarszervezési feladatok bonyolítása, napi szinten
  • anyagmozgató eszközök (villás targonca, elektromos gyalogkíséretű anyagmozgató, kézi raklap emelő) időszakos karbantartásának nyilvántartása, szervizelésének adminisztrációja
  • MED raktári be-, és kitárolások vállalati irányítási rendszerben való rögzítése
  • belső-, illetve csomagoló anyagok felhasználásának rögzítése vállalat irányítási rendszerben

Elvárások

  • középfokú végzettség érettségivel
  • önálló munkavégzés, határidők betartása
  • számítógép-felhasználói ismeretek: Microsoft Windows – haladó, Microsoft Excel – haladó, valamilyen vállaltirányítási rendszerben való tapasztalat
  • rugalmasság, gyors munkatempó, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • vállalatirányítási rendszerben való jártasság (Octopus)

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelöléssel.