Logisztikai asszisztens

  • Cég neve

    INZI Controls Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2903 Komárom, Puskás Tivadar utca 3.

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A napi szintű, operatív feladatok és raktári műveletek irányítása, a termelés támogatása és a szállítmányozási folyamatok koordinálása.
  • A cég beszerzési és kereskedelmi tevékenységének, logisztikai folyamatainak koordinálása
  • Meglévő és új beszállítókkal való tárgyalás és kapcsolattartás, szerződések előkészítése
  • Készletkezelés
  • Beszerzési árak optimalizálása, piaci trendek állandó követése
  • Raktár működésének és munkafolyamatainak felügyelete
  • Riportok, kimutatások, költségvetési tervek készítése
  • A szabályzatok, munkautasítások kidolgozása, betartatása

Elvárások

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismerete (Microsoft Excel)
  • Készletmenedzsment területén szerzett releváns tapasztalat
  • Nagyobb szervezet, kiterjedt beszállítói bázis menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó probléma megoldási készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent

  • SAP rendszerkezelésben szerzett tapasztalat
  • Eredményorientált szemlélet
  • Csapatmunkára való készség
  • Autóipari tapasztalat
  • Jó konfliktus kezelő képesség

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • Támogató csapat, fiatalos légkör
  • Alkalmazotti, teljes munkaidős állás
  • Fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Dél-koreai tulajdonú vállalatunk elektromos autó akkumulátorok összeszerelésével foglalkozik.
Legfontosabb értékeink között szerepel az innovációra való törekvés, a sikerorientált szemlélet, és kiemelkedő minőség nyújtása a megrendelőink felé.
Cégünk veszélyes anyagoktól mentes, biztonságos munkakörnyezetet kínál mindazoknak, akik szívesen dolgoznak az autóiparban vagy kipróbálnák magukat ebben a sok lehetőséget kínáló területen.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes, angol és magyar nyelvű önéletrajzát.