Logisztikai asszisztens

  • Cég neve

    FOREGO MAGYARORSZÁG KFT.

  • Munkavégzés helye

    2092 Budakeszi

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 415e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 25e - 62e Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Veszélyes és nem veszélyes hulladék begyűjtési folyamatok teljes körű megszervezése
  • Edény begyűjtések, edény kihelyezések rögzítése
  • Egyéb szállítási megbízások (raktárközi ki-és beszállítások koordinálása)
  • Ügyfelek tájékoztatása telefonon, e-mailen a begyűjtésekről
  • Alvállalkozókkal napi kapcsolattartás
  • Felmerülő projektek lebonyolítása
  • Ügyfélszolgálati (logisztikai) telefon eseti kezelése
  • Riportok készítése
  • Ügyviteli rendszerek naprakészen tartása
  • Havi adatszolgáltatások összeállítása

Elvárások

  • Minimum középfokú / szakirányú végzettség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Precíz, pontos és rugalmas munkavégzés
  • MS Office felhasználó (excel, word, outlook…stb.) alapos ismerete
  • Egyéb ügyviteli rendszerek gyors elsajátítása
  • terhelhetőség, multi-tasking

Előnyt jelent

  • Logisztikai területen szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Ügyfélorientált beállítottságú
  • Csapatban jól együttműködő, de önállóan is dolgozni tudó pozitív személyiség
  • stressztűrő képesség
  • MOHU portál ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, bónusz
  • laptop, céges telefon
  • cafeteria juttatás
  • bejárási költségtérítés
  • hibrid munkavégzés (irodai/home office)

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk több, mint 19 éve működik környezetvédelmi szektorban. Ha szeretnél egy lendületes, fiatalos csapat tagja lenni és családias hangulatban, szép munkakörnyezetben dolgozni, várjuk mielőbbi jelentkezésed akár azonnali munkakezdéssel!

A Jelentkezés gombra kattintva a fényképes önéletrajzokat várjuk bérigény feltüntetésével!