LOGISZTIKAI ASSZISZTENS – angol nyelvtudással

  • Cég neve

    SPEED SPED'03 Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Raktár utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- kapcsolattartás megbízókkal, alvállalkozókkal
- analitikus nyilvántartások napra kész vezetése
- szállítólevelek kezelése
- könyvelés részére nyilvántartások vezetése
- fuvarok nyomon követése, teljes körű adminisztrálása
- raktárral történő folyamatos egyeztetés
- esetleges reklamációk kezelése
- felmerülő ad hoc jellegű problémák kezelése
- már meglévő projektekben való aktív közreműködés
- a belső vállalatirányítási rendszer elsajátítása, önálló használata
- egyéb irodai adminisztráció

Elvárások

- biztos angol nyelvtudás
- önálló, felelősségteljes munkavégzés
- ügyfélorientált gondolkodás, jó kommunikációs készség
- kitartó, terhelhető, rugalmas személyiség
- felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
- minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent

- logisztikai tapasztalat
- közúti, légi, tengeri szállítmányozási tapasztalat
- jogosítvány (a telephely csak gépjárművel közelíthető meg)

Amit kínálunk

- versenyképes, stabil fizetés
- jó hangulatú, dinamikus csapat
- hosszú távú, biztos munkahely

Céginformáció

Cégünk 2003-ban alakult, KKV és multinacionális ügyfélkörrel rendelkező, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő vállalat. Irodánk Dunaharasztiban az M0 autóút mellett elhelyezkedő ipari parkban található. Csak gépjárművel lehet megközelíteni.

- önéletrajz fizetési igény megjelölésével
- motivációs levél