Logisztikai Adminisztrátor

  • Cég neve

    Szentkirályi Magyarország

  • Munkavégzés helye

    Bács-Kiskun megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Szentkirályi Magyarország Kft, hazánk piacvezető ásványvíz, és meghatározó üdítőipari vállalata. Több, mint 30 éves működését a stabilitás és a magas minőség jellemzi.
Cégünk Szentkirályi telephelyére, Logisztikai Adminisztrátor munkatársat keresünk!

Főbb feladatok, munkák

  • A munkakörhöz tartozó feladatok:
  • • Kiszállítási folyamat teljeskörű vezénylése, targoncavezetők, kamionsofőrök munkájának koordinálása;
  • • Szállítási dokumentumok készítése, kezelése;
  • • Kapcsolattartás a társosztályokkal, külső raktárakkal és fuvarozókkal;
  • • Külső raktárak készleteinek egyeztetése, könyvelése;
  • • Vevői rendelések adminisztrálása;
  • • Szállítási dokumentumok archiválása, riportálás.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • A munkakör betöltéséhez tartozó elvárásaink:
  • • Logisztikai szakképesítés (iskolai végzettség, vagy OKJ szakképesítés)
  • • Önálló, gyors és pontos munkavégzés, kiváló együttműködési készség
  • • Három műszakos munkarend vállalása (06-14, 14-22, 22-06)
  • • SAP és MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Egyéb juttatások:
  • Éves szinten bruttó 350 000 Ft kafetéria; havi szinten bruttó 29 000 Ft
  • Emelt szintű műszakpótlékok: délutános 25% éjszakás: 45%
  • Éves vállalati bónusz
  • Céges buszjáratunk vonalán túlról érkezőknek: bejárás támogatás
  • Céges buszjáratunk: Lakitelek-Tiszakécske-Tiszaug vonalon közlekedik
  • Iskolakezdési támogatás

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Szentkirály

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor