Logisztikai adminisztrátor (Fót)

  • Cég neve

    B + N Referencia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Szállítólevelek, fuvarokmányok elkészítése;
  • Szállítmányok és szállítási dokumentumok adminisztrálása;
  • Adatok rögzítése és logisztikai jelentések készítése;
  • Készletnyilvántartás, reklamációk, visszáruk kezelése adminisztratív szinten;
  • Az árumozgásokhoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése és archiválása;
  • Problémamegoldás logisztikai kérdésekben.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben és/vagy adminisztrációban szerzett min. 3 éves tapasztalat;
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek pl.: Excel – Pivot tábla kezelés;
  • Pontos, precíz feladatvégzés;
  • Középfokú angol nyelvtudás – szóban és írásban;
  • Monotonitás tűrés, rugalmasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség;
  • Raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat;
  • SAP-ban vagy Business One-ban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, professzionális környezet, jó hangulat;
  • Stabil nagyvállalati háttér, bejelentett hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel;
  • Cafeteria és bejárási támogatás;
  • Igényes munkakörülmények.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Egyéb információ

Munkaidő: 6:00-14:30, hétfőtől-péntekig
Munkavégzés helye: Fót, East Gate Ipari park.