Logisztikai adminisztrátor

  • Cég neve

    Bunge Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 43.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • szállítási információk és a szállításhoz kapcsolódó dokumentumok begyűjtése tárolóktól, fuvarozóktól, eladóktól
  • szállítási dokumentumok, mérleghitelesítési bizonyítványok ellenőrzése, rendszerezése, nyilvántartása
  • szállítási adatok vezetése Excel-ben és SAP-ban
  • minőségi eredmények begyűjtése belső vagy külső labortól
  • minőségi eredmények ellenőrzése, vezetése Excel-ben és SAP-ban
  • beérkező számlák ellenőrzése, jóváhagyása és fizetésre történő előkészítése
  • határidők betartása

Elvárások

  • Középfokú végzettséget hasonló területen szerzett tapasztalattal,
  • Felhasználói szintű, magabiztos Excel tudást a gyakorlatban (összegzés, kivonás, cellaszínezés, szűrés, egyszerűbb függvények, stb.)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • precizitást, pontosságot
  • monotonitástűrés
  • jó szervező- és problémamegoldó készséget
  • kiváló kommunikációs készséget
  • önállóságot
  • rugalmasságot

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség - preferált: szakirányú (kereskedelmi vagy logisztikai)
  • 1-2 év munkatapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • betekintést az agrárüzletág logisztikai folyamataiba
  • multinacionális környezetet
  • iparági vezető cégnél szerzett tapasztalatot
  • versenyképes jövedelmet béren kívüli juttatásokkal
  • home office lehetőséget
  • gyümölcsnapot

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Bunge Zrt. Logisztikai adminisztrátort keres

A Bunge a globális élelmiszerellátás egyik kulcsszereplője. Olajosmag-feldolgozásban és speciális növényi alapú olajok, zsírok és fehérjék előállításában, valamint forgalmazásában a világelsők között vagyunk. Működésünk felöleli a teljes értékláncot a mezőgazdasági termelőktől egészen a háztartások asztaláig.

A Bunge Zrt. a magyar agrobiznisz és élelmiszer szektor meghatározó szereplője.

Fő márkáink: Vénusz, Floriol, Bords Eve.