Lobby báros

  • Cég neve

    AVALON PARK Kft.

  • Munkavégzés helye

    Miskolctapolca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek udvarias tájékoztatása
  • A vendégek színvonalas kiszolgálása
  • A választék ismertetése, italok ajánlása
  • Az üzemeltetéssel kapcsolatos teendők elvégzése
  • Alkoholos és alkoholmentes italok, koktélok és egyéb italok elkészítése és keverése
  • A bárpult és a berendezések folyamatos rendben, tisztán tartása
  • Lobby bár területén történő rendelés felvétele

Elvárások

Szívesen dolgoznánk veled, ha rendelkezel:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Jó probléma-megoldó képességgel
  • Megbízható személyiséggel, precizitással
  • Terhelhetőséggel
  • Önállósággal
  • Vendégbarát hozzáállással
  • Szakmád iránti elhivatottsággal
  • Vidám mosolygós személyiséggel

Mi tesz Téged különlegessebbé?

  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Vendéglátói tapasztalat vagy végzettség
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Havi fix bérezés és alapbéren felüli juttatás
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Kedvezményes edzőtermi bérlet (M1 Fitness)
  • Térítésmentes személyzeti étkezés, távolsági bérlet 100-% -os térítése
  • A buszvégállomásról a parkba jutás segítése
  • Pörgős csapat, segítőkész kollégák
  • Profi csapat

Munkavégzés helye: Miskolctapolca

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Miskolctapolcán elhelyezkedő 5* Superior Avalon Resort & SPA csapata új munkatársat keres, ahol Lobby báros kollégaként:

Egy olyan cégcsoport részese lehetsz, akik egy modern és innovatív munkakörnyezetben járulnak hozzá cégünk sikeréhez.

Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez!
Lépj be te is az 5* Superior Avalon Resort & SPA csapatába! Fiatalos, dinamikus csapat, sok vendég, változatos munkanapok, megbízható munkáltató.

Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!