PSP Siklóssy & Partner Vezetői Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Lízing értékesítési tanácsadó

    PSP Siklóssy & Partner Vezetői Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Megbízónk külföldi tulajdonú, az elmúlt pár évben Magyarországon, saját piacán rendkívül meredeken növekedni tudó, sokmilliárdos forgalmú lízingszolgáltatást nyújtó, kis létszámú vállalat. Anyavállalata rendkívül stabil, erős összeurópai jelenléttel, sok leányvállalattal bír. A növekedés támogatására, az értékesítési csapat bővítésére keresünk részére

LÍZING ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓT

termelő- és IT- eszközök lízingje

(országos KKV ügyfélkör és kereskedelmi láncok, mint viszonteladók megszólítására) országos

Feladatai:

  • az összetett értékesítési folyamat menedzselése a csapattal közösen,
  • új direkt partnerek és viszonteladók felkutatása,
  • meglévő ügyfelek és kereskedő partnerek rendszeres látogatása, felelősség a hosszú távú jó üzleti kapcsolatok kiépítéséért és fenntartásáért,
  • személyre szabott finanszírozási ajánlatok kidolgozása,
  • finanszírozási igények elbírálása saját hatáskörben (bizonyos meghatározott nagyságrendeket átlépve helyi kollégákkal vagy az anyavállalattal angolul egyeztetve),
  • az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció,
  • a kitűzött értékesítési tervszámok elérése.

Ideális pályázónk felsőfokú közgazdasági vagy kereskedelmi végzettséggel, lízing cégben vagy bankban szerzett, hasonlítható (üzletszerzés, kkv-k, hitelképesség vizsgálat) tapasztalattal rendelkező, a sikerre éhes, új ügyfeleket önállóan felkutatni és megszólítani képes, szorgalmas, önjáró szakember jó angoltudással.

Kölcsönös megfelelés esetén a feladattal arányos juttatási csomag, cégautó privát használatra is, bónuszrendszer, kiváló munkakörülmények, betanítás és rendszeres továbbképzés, stabil, támogató csapat, okos kollégák várják.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 49347. pályázati számra hivatkozva várjuk.