Linux rendszermérnök

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 1,0M - 1,3M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Tech stack

    • LINUX WINDOWS DEBIAN UBUNTU ANSIBLE POSTGRESQL DOCKER VPN GIT HÁLÓZATI ISMERETEK
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Több mint 10 éve működő, ügyfeleiknek IT szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk új kollégáját keresi a Budapesten található irodájukba

pozícióba!

Amik a feladataid lennének:

  • Linux szerverek üzemeltetése
  • Az üzemeltetéshez kapcsolódó folyamatok fejlesztése, automatizálása és tesztelése
  • Együttműködés egyéb üzemeltető (hálózat, Windows) és fejlesztő csapatokkal

Amikre mindenképpen szükséged lesz a jelentkezéskor:

  • Minimum 3 év Debian / Ubuntu operációs rendszerekkel szerzett komoly tapasztalat, stabil tudás
  • Konfiguráció menedzsment eszközzel szerzett tapasztalat (pl.: Ansible)
  • PostgreSQL üzemeltetési ismeretek
  • Shell script programozási ismeretek
  • Magabiztos angol dokumentáció értési nyelvtudás – szóban kommunikációképes tudás előny!

Előnyt jelenthet a pozíció betöltéséhez:

  • Terheléselosztott- és magas rendelkezésre állású rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Webes infrastruktúra üzemeltetésével szerzett tapasztalat (pl.: nginx)
  • Konténer technológia ismerete (Docker, Kubernetes)
  • CI/CD folyamatok ismerete
  • Hálózati ismeretek (VPN-ek, VRRP)
  • Git ismeret

Ami a munkáltatót jellemzi:

  • Emberközpontú hozzáállású vezetés
  • Törzsidő 10-16 óráig
  • Eredményorientált munkavégzés micromenedzsment nélkül
  • Versenyképes bérezés senioritás alapján + cafeteria
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető