Lime Juicer (Roller karbantartó és azt kiegészítő sofőr tevékenység)

  • Cég neve

    DCS Juicer Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 2 500 - 4 500 Ft/óra bér
  • Munka típusa

    • Alkalmi munka
    • Vállalkozói
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Elektromos rollerek,

  • Töltése - akkumulátor cseréje (könnyebb, kis autóval)
  • Szállítása - áthelyezése, ki-beszállítása (közepesen nehéz, kisteherautóval)

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány (minimum 1 éves)
  • betöltött 18. életév
  • heti minimum 3 nap vállalása (napi 5-6 óra)
  • Pontosság, Precizitás
  • Intenzív munkakedv
  • Gyors alkalmazkodás
  • Teherbírás

Előnyt jelent

  • Futárként szerzett tapasztalat
  • Jó tájékozódási készség
  • Kisteherautó vezetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Járművet és minden szükséges eszközt
  • Rugalmas munkaidőt (te választod ki mikor tudsz jönni, ez lehet éjjel is)
  • Teljesítmény alapú bérezést (2500-4500e+Ft/óra NETTO!)
  • Heti kifizetést
  • Fiatalos, segítőkész csapatot és vezetőséget

Céginformáció

DCS Jucicer Kft. mint a Lime logisztikai partnere, LIME JUICER pozícióba keresi, roller karbantartó és azt kiegészítő sofőr tevékenységű munkatársát

Cégünk a mikromobilitás robbanásszerű fejlődésének köszönhetően, jelentős sikereket ért el az elmúlt évek során az elektromos rollerek karbantartási feladatainak terén. A Lime-mal, mint a világ egyik legnagyobb elektromos roller szolgáltatójával partnerségünk az első magyarországi megjelenésük óta fennáll. Büszkék vagyunk, hogy együtt dolgozhatunk velük és részesei lehetünk a fenntartható és innovatív közlekedési megoldások térhódításának az országban.

Gyere és próbáld ki magad valami újban és csatlakozz hozzánk a mikromobilitás világában, ahol együtt alakítjuk a jövő városi közlekedését!

Küld el jelentkezésed itt, vagy weboldalunkon (ww .dcsjuicer . com) a jelentkezés fül alatti űrlapokon.