Levegőtisztaság-védelmi Vizsgálómérnök

  • Cég neve

    BÁLINT ANALITIKA Kft

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

-Levegőtisztaság védelmi műszeres mérések, valamint mintavételek elvégzése megbízóink telephelyein
-Emissziós, Immissziós és munkahelyi légtér vizsgálatok elvégzése
-Vonatkozó szabványok, jogszabályok megismerése és alkalmazása
-Ipari környezetben történő munkavégzés, esetenként magasban történő munkavégzés
-Megvett minták laboratóriumba szállítása az ország egész területéről
-Akkreditált vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése
-Kapcsolattartás a megbízókkal
-Minőségirányítási előírások betartása

Elvárások

-Elvárt 2-3 éves tapasztalat ezeken a területeken
-Környezetmérnöki vagy vegyészmérnöki végzettség (BSc vagy MSc végzettség)
-Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel,Word)
-B Kategóriás jogosítvány (gépjárművezetői gyakorlattal)
-Alapfokú angol nyelvismeret
-Jó kommunikációs képesség
-Precíz, lelkiismeretes munka
-Proaktivitás
-Megbízhatóság, önálló és csapatban történő munkavégzés
-Terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent

- Emissziós, Immissziós és munkahelyi légtér területen szerzett korábbi tapasztalat
-Középfokú angol nyelvtudás
-Műszaki szemlélet, technológiai ismeretek

Amit kínálunk

-Azonnali munkakezdés
-Hosszú távú munkaviszony
-Piaci viszonyoknál magasabb, jogtisztán bejelentett versenyképes fizetés
-Munkába járás támogatás
-Cafeteria juttatás
-szabad hétvége
-Teljeskörű betanítás
-Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 28 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató Kft., 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumunkba keressük leendő kollégánkat

-magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal, a bruttó bérigény megjelölésével