Létesítményvezető

  • Cég neve

    UNI-FM KFT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  •  kapcsolttartás a létesítmény tulajdonosával, használóival;
  • a létesítmény teljeskörű üzemeltetési feladatainak szervezése irányítása;
  • éves --karbantartási terv szerinti-- munkavégzés;
  • (épületgépészeti rendszerek villamoshálózati és épületszerkezeti elemek karbantartásának, javításának) szervezése;
  • éves karbantartási terv összeállítása, fejlesztése;
  • egyéb üzemeltetési feladatok ellátásának menedzselése;
  • az épület műszaki dokumentációjának folyamatos frissítése;
  • alvállalkozók versenyeztetése, koordinálása, munkaszervezése, szerződésekre javaslattétel,
  • ezek előkészítése és betartásának felügyelete;
  • dolgozók irányítása és szabadságolása az éves terv szerint;
  • javaslattétel --a hatáskörbe tartozó-- szervezeti egység felépítésére, és a munkaszervezésre;
  • munka- és tűzvédelmi oktatások szervezése, a tűz és munkavédelmi előírások betartatása;
  • éves felújítási- és eszközpótlási terv készítése;
  • a munka ellátáshoz szükséges gazdaságos- és költséghatékony anyagbeszerzés szervezése, szükséges raktárkészlet fenntartása;
  • a hibanaplóban rögzített hibák folyamatos követése, javításuk szervezése;
  • házipénztár elszámolás felügyelete.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség – gépész- vagy építőmérnök diploma;
  • legalább 1 év --hasonló munkakörben szerzett-- tapasztalat;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • TERC VIP program ismerete és rutin szerű használata;
  • ” B” kategóriás jogosítvány;
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • erkölcsi bizonyítvány;
  • megbízhatóság;
  • kiváló kommunikációs- és szervező készség;
  • tárgyalási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • cafeteria juttatás;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • teljesítményalapú bónusz;
  • céges autó (magán használattal);
  • sportolási lehetőség a cég telephelyén;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel.

Munkavégzés helye: váci régió

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az UNI-FM Kft. új munkatársat keres a fenti munkakör betöltésére.

A társaság, több mint 120 alkalmazottal és stabil gazdasági háttérrel rendelkező magyar cég, mely közel 20 éve működik, mint a LATEREX cégcsoport létesítményüzemeltetési leányvállalata, most a váci régióban lévő 30.000 m2 -es terület üzemeltetéséhez keresi új, vezetőbeosztású kollégáját.