Létesítményüzemeltető Villamosmérnök

  • Cég neve

    Nova Human Resources Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, ingatlanbefektetéssel, -hasznosítással és -fejlesztéssel foglalkozó nagyvállalat.

Az alábbi munkakörbe keresünk a számukra munkatársat.

Feladatok:

  • Ingatlanok épületvillamossági rendszereinek műszaki üzemeltetési, karbantartási, javítási, korszerűsítési feladatainak menedzselése
  • Az ingatlanportfólióhoz tartozó 600.000 m2 felépítményi területű irodaházak és ipartelepek szakterület szerinti menedzselése az FM csoport munkatársaként
  • Műszaki üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Tervszerű karbantartási munkálatok elvégeztetése, eseti hibajavítások intézése
  • A szükség szerinti feladatok kiadása az ingatlanok gondnokainak, karbantartóknak
  • Az ingatlanok működését befolyásoló jogszabályok ismerete, betartása és betartatása
  • Szakcégek menedzselése, műszaki tartalom kidolgozása, árajánlatok bekérése, áralkuk lebonyolítása, ajánlatadók versenyeztetése és ártükör készítése
  • Költségvetések és szerződések véleményezése, elkészítése, megkötésének koordinálása, műszaki és döntés előkészítés, szerződéses kötelezettségek és határidők betartása
  • Karbantartó, szerelő szolgáltató partnercégek munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Szükség szerint hatóságokkal és közművekkel történő egyeztetések

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább néhány éves, releváns szakmai tapasztalat épületvillamossági területen
  • Létesítményüzemeltetési tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Határozott fellépés, jó kommunikáció
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és céges autó
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű, fejlődő, piacvezető cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Lelkes, barátságos csapat, támogató munkakörnyezet
  • Angol nyelvtanfolyam, sportolási lehetőség, egészségbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.