Létesítményüzemeltető és Beszerzési Specialista

  • Cég neve

    Oriflame Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő

  • Fizetés

    Bruttó 650e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 700e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Biztosítja a folyamatos munkavégzéshez szükséges feltételeket mind az épület, mind az azt kiszolgáló, illetve a vállalat termelőtevékenységét biztosító berendezések, felszerelések tekintetében.
  • Beszerzi a kiszedési munkavégzéshez szükséges csomagoló és segédanyagokat, folyamatosan figyelemmel követi azok készletét
  • Szervezi és nyomon követi a karbantartási tevékenységet, ezáltal megteremtve a termelést elősegítő berendezések folyamatos rendelkezésre állását.
  • A működési és állandó költségek alacsony szinten tartása érdekében folytonosan elemzi azok alakulását, a legkedvezőbb beszállítói ajánlatokat felkutatva az Oriflame piaci helyzetének megtartása, illetve javítása érdekében.
  • Gondoskodik a termékelosztáshoz elengedhetetlen kiegészítők készleten tartásáról és beszerzéséről.
  • Irányítja és felügyeli az emelő és anyagmozgató berendezések karbantartását.
  • Összeállít egy hatékony karbantartási tervet, amely teljesítéséről és a költségek alakulásáról havi jelentésben számol be.
  • Megszervezi és felügyeli az épületkarbantartási és fejlesztési munkálatokat a harmadik feles szolgáltatókkal.
  • Felügyeli a munkavédelemi és tűzvédelmi előírásokat és azok megfelelőségét
  • Társszervek felé riportok készítése

Elvárások

  • Minimum középiskolai tanulmányok, technikum
  • Szakmai tapasztalat: hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Magas szintű önállóság és proaktivitás, gyors tanulási képesség

Előnyt jelent

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Logisztikai operációban vagy termelésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Azonnali munkafelvétel

Amit kínálunk

  • Havi bruttó bér 700.000,- Ft
  • SZÉP kártyára utalás havi 25.000,- Ft
  • Magán egészségügyi szolgáltatás (járóbeteg ellátás)
  • Laptop és mobiltelefon
  • Éves bónusz a vállalat, a GDC és egyéni teljesítmény függvényében adható
  • Munkába járás teljes költségtérítés
  • Lelkes és dinamikus csapat, tanulási, fejlődési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

 Az Oriflame vezető kozmetikai vállalatként több, mint 60 országban jelen van termékeivel. A csapatszellem, a lelkesedés és a szenvedély az Oriflame alapvető értékei. Az ezek iránti elkötelezettség biztosítja, hogy a versenyszféra sikeresen működő vállalata legyünk.
A 12 országot ellátó, üllő logisztikai központunk, munkatársat keres

munkakörbe

A jelentkezés gombra kattintva csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.