Létesítményüzemeltetési technikus

  • Cég neve

    Porsche Hungária Ker. Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETÉSI TECHNIKUS

A Porsche Hungaria Magyarország piacvezető autóimportőr vállalata. A világszinten 29 országban, több mint 34 ezer alkalmazottat foglalkoztató Porsche Holding tagja, illetve a Volkswagen Konszern meghatározó részegysége.

Munkatársaink szakértelmükkel nap mint nap világszínvonalú tevékenységet folytatnak az autóiparban.

Jelmondatunk: „A kiválóság a hajtóerőnk!”

Ha ön is részese szeretne lenni a mobilitásnak és a jövő alakításának, várjuk jelentkezését!

Ami az Ön feladata lesz:

  • épületek karbantartásának, javításának szervezése, hibafeltárás, külső vállalkozókkal történő kapcsolattartás, karbantartások és javítások felügyelete
  • berendezések, rendszerek költségtakarékos műszaki üzemeltetése, működésük folyamatos felügyelete
  • energiagazdálkodás aktív támogatása (közüzemi fogyasztások felügyelete, az ezzel kapcsolatos adminisztráció és adatszolgáltatás ellátása)
  • tűz-, munka- és környezetvédelmi feladatok

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges:

  • műszaki szakirányú középfokú végzettség
  • legalább 3 éves üzemeltetői tapasztalat
  • kitartó munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • magasfokú precizitás
  • innovatív, rendszerszemléletű gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • karbantartói gyakorlat
  • emelőgépkezelői jogosítvány, illetve annak céges kereteken belüli megszerzésére való hajlandóság
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • multinacionális cégkultúra
  • munkahelyi étkezés költségének támogatása
  • munkába járás támogatás
  • céges buszjárat Népliget csomóponttól
  • Medicover
  • cégspecifikus juttatások
  • egészségnap
  • szakmai és nyelvi tréningek
  • színes szociális élet, kulturális programok

Munkavégzés helye: Porsche Hungaria Parts Center, BUDAÖRS

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.