Létesítményi karbantartó (vízvezeték szerelő)

  • Cég neve

    MVM Mátra Energia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3271 Visonta, Erőmű u. 11.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Ipari és gazdasági létesítményekben, ingatlanokban szereli, javítja és karbantartja a vízhálózatot, fűtéshálózatot
  • Feladatai: csőszerelési munka végzése, csővezetékek előkészítése, szerelése, csövek rögzítése, szigetelése, elkészült csőhálózat nyomáspróbájának végzése, víz- és csatornaszerelési munka végzése, pótszigetelés végzése, központi fűtés szerelés végzése
  • Ismerettel kell rendelkezzen a fűtési vezetékrendszer javításának működési rendszeréről, jellemzőiről az oxigén palackok üzemeltetési szabályairól, vízellátás, fűtés, szennyvíz stb. elemek vagy csomóponti rendszerek összeszereléséről javításáról

Amit kérünk

  • Szakirányú középfokú végzettség, szakmunkás bizonyítvány
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hegesztői gyakorlat
  • Személyes alkalmasság, helyismeret, csapatmunkára való képesség
  • Precíz, szabálykövető, színvonalas munkavégzés
  • Határidős munkák betartása
  • Igényes és figyel az őt körülvevő környezet tisztaságáért és rendezettségéért

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, nagyvállalati háttér, határozatlan idejű munkaviszony
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, 13. havi fizetés, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Szabadidős programok, sportolási lehetőség támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó