Létesítménygazdálkodási területi referens

  • Cég neve

    OPTESZ OPUS Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ingatlan fejlesztéssel (ingatlan beruházás, felújítás, korszerűsítés, tárgyieszköz beszerzés) összefüggő feladatok ellátása, koordinálása, nyilvántartások rendszerezése, vezetése és naprakész állapotban tartása.
  • Kapcsolattartás, együttműködés az ingatlanfejlesztésben érintett szakhatóságokkal.
  • Az Ingatlangazdálkodási Irányelv előírásainak megfelelően az ingatlanok normál piaci értékének megőrzése, rendszeres épület állapotfelmérések elvégzése, dokumentálása, nyilvántartása.
  • Ingatlan beruházások tervkészítési fázisában való részvétel, adatszolgáltatások a tervezők irányába.
  • Ingatlanfejlesztési középtávú, éves pénzügyi terveinek elkészítése, terv-tény állapot nyomon követése szükség szerinti beavatkozás.
  • Műszaki specifikációk készítése, árajánlatok bekérése, ellenőrzése, ingatlanfejlesztési munkák teljesítés igazolása.
  • Szerződések, megrendelések alapján teljesítő beszállítók, vállalkozók koordinálása, ellenőrzése.
  • Munkavédelmi ellenőrzések, organizációs eljárások szervezése, lefolytatása, dokumentálása, nyilvántartása.
  • Elemzések, adatszolgáltatások készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú, műszaki végzettség (magasépítő, építész, épületgépész, mélyépítő).
  • Középfokú technikusi végzettség esetén 3-5 év tapasztalat.
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Amit kínálunk

  • Áramdíj kedvezmény 3 hónapos munkaviszonyt követően.
  • Kiemelkedő premizálási rendszer.
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret.
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél.
  • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel.
  • Korlátlan vállalati mobiltelefon használat.
  • Mobilitás támogatása.
  • Belső és külső képzések biztosítása.
  • Fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.