ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Létesítménygazdálkodási munkatárs

    ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Szentendre

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Közreműködés az irodaszer, tisztítószer, védőfelszerelés és munkaruha beszerzésekben,
  • A területhez tartozó teljesítési igazolások elkészítése, a beérkező számlák igazolása,
  • Keretszerződések felhasználásához kapcsolódó nyilvántartás vezetése,
  • A tulajdonos részére történő adatszolgáltatás esetén a szükséges kimutatás elkészítése,
  • Részvétel a Társaság bérlőivel és bérleményeivel kapcsolatban felmerülő üzemeltetést érintő feladatokban,
  • Közreműködés a selejtezésben, leltározásban,
  • Kapcsolattartás a közüzemi szolgáltatókkal.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Excel, Word programok magabiztos ismerete;
  • Határozott fellépés; megbízható, munkájára igényes személyiség;
  • Precíz, lelkiismeretes és proaktív munkavégzés;
  • Kitűnő együttműködési és problémamegoldó készség;
  • Jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent

  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Azonnali munkába állás.

Amit kínálunk

  • Változatos szakmai feladatok;
  • Szakmai képzési lehetőségek;
  • Támogató, szakmai fejlődést segítő munkatársak;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Kedvező béren kívüli juttatási rendszer, sportolási és üdülési lehetőség;
  • Ingyenes parkolás a cég telephelyén belül;
  • Munkába járás támogatása;
  • Hosszú távú együttműködés.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Magyarország komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, szakértő és innovációs intézménye vagyunk. Értékrendünkben prioritásként szerepel a fenntarthatóság iránti törekvés. Hisszük, hogy a minőségi munkavégzéssel és az innovatív megoldásokkal hatékonyan támogathatjuk az építőipar fejlődését. 60 éve eredményesen működünk, amellyel stabil hátteret tudunk nyújtani munkatársainknak. A folyamatos dinamikus fejlődésünk mellett fontosnak tartjuk, hogy kollégáink korszerű munkakörülmények között, innovatív, modern környezetben, egy energiahatékony épületben dolgozhatnak. Versenyképes bérekkel, kiemelkedő béren felüli juttatásokkal, számos szakmai fejlődési lehetőséget nyújtva ismerjük el a teljesítményt.

Kiemelt színvonalú szolgáltatást nyújtó Társaságunk háttértámogatói szakembergárdájába keressük új Létesítménygazdálkodási munkatársunkat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „Létesítménygazdálkodási munkatárs” pozíció megjelölésével juttassa el bérigénnyel és fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.