Létesítményfelelős - Műszaki ellenőr

  • Cég neve

    Óbuda-Újlak Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Közreműködhetsz elsősorban nagyléptékű projektek projekt-előkészítési, tervezési és megvalósítási munkájában, ahol feladatod:
  • a projektben résztvevő generálkivitelezők helyszíni koordinációja és számonkérése
  • a magasépítési projekt magasépítési szakági műszaki ellenőrzése
  • műszaki tartalmak folyamatos ellenőrzése, javaslatok tétele nem megfelelőségek kezelésére, hibajavításokra
  • kapcsolat tartása a megrendelővel, szakági kollégákkal, kivitelezőkkel
  • kivitelezés közbeni műszaki változások szakmai- és költségkontrollja
  • megbeszélések, szakági koordinációkon való részvétel, azok dokumentálása
  • részvétel műszaki kérdések megoldásában
  • részvétel szakági egyeztetéseken

Elvárások

  • építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • érvényes műszaki ellenőri jogosultsággal (ME-É)
  • legalább 5 év kivitelezésben, és/vagy műszaki ellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint) magabiztos használata
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • lebonyolítói tapasztalat
  • nagyobb ipari projektekben szerzett tapasztalat
  • MS Project-tel vagy hasonló projekt menedzsmentet támogató szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Fejlődési, tanulási lehetőséget egy stabil vállalatnál
  • Szakmai, nyelvi és készségfejlesztő képzéseket
  • Versenyképes jövedelmet
    • Egyéb béren kívüli juttatásokat (Cafeteriát)
    • Magánegészségügyi szolgáltatást (éves szűrővizsgálattal)
  • Bónuszt
  • Barátságos, támogató csapatot
  • Vállalati rendezvényeket, csapatépítő programokat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Óbuda Group Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata. Cégünk több mint 1000 sikeres ingatlanfejlesztési, építési projektben működött közre hazai  és nemzetközi piacon.

A "jelentkezem" gombra kattintást követően várjuk az önéletrajzot!