Millenia Létesítmény-üzemeltető Zrt. logo

Létesítmény-üzemeltető menedzser

  • Cég neve

    Millenia Létesítmény-üzemeltető Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 650e - 650e Ft havi bér Nettó 100e - 300e Ft negyedéves jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

A Millenia Létesítmény-üzemeltető Zrt. a magyar facility management piac egyik legrégibb és legismertebb vállalata, multinacionális és nagyobb magyar cégeknek nyújtunk szolgáltatásokat 25.éve.
Munkaszervezésünk egyedülálló, csak elektronikus és webes felületen tervezünk, dokumentálunk, a home office nálunk a cégkultúra része - a papírozás, az üzemanyag égetés a múlté.

Főbb feladatok, munkák:

  • épületek üzemeltetése (logisztikai központok, irodaházak, kereskedelmi egységek);
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, kivitelezőkkel, megrendelőinkkel, tulajdonosokkal;
  • épületeinkhez kiszállás Budapest- és az agglomeráció területén;
  • épületekkel kapcsolatos munkák felmérése;
  • ajánlatok bekérése, elemzése, ártükör készítése;
  • ajánlatok (szöveges, táblázatos, rajzos) készítése;
  • határidős feladatok szervezése, kommunikáció;
  • üzemeltetési adminisztratív és ellenőrző feladatok ellátása.

Amit kínálunk:

Teljes körű bejelentett, szerződött munkakör, jogszabályok szerint szabadság, munkaidő. Kiforrott cégkultúra, világos célok, jó kommunikáció. Kiváló munkakörnyezet, felkészült, igyekvő kollégák. Részleges otthoni munkavégzés. Jelentős összegű, teljesítménytől függő negyedéves prémium (amely átlagos részét jelen hirdetés fizetési részében szerepeltetjük, de ennél több is lehet). A munkát telefonnal, laptoppal, és személygépkocsival segítjük.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérnöki, végzettség építész-, építő-, gépész-, villamos-, tűz-, munkavédelmi-, létesítmény- területeken VAGY,
  • egyetemi ingatlankezelői végzettség,
  • több éves tapasztalat ezen a területen
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • „B” kategóriás jogosítvány – gépkocsit biztosítunk!
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 2-3 év műszaki előkészítői-, üzemeltetői esetleg kivitelezői gyakorlat.
  • Terc költségvetés készítő program ismerete;
  • ArchiCad vagy AutoCad ismerete;

Kérjük feltétlenül jelezd lakhelyed kerületi, vagy Budapesten kívüli lakás esetén a helység szinten.
Az információ azért szükséges, mert munkatársainknak lakhelyükhöz közel keresünk munkaterületet.
Ha nem jelzed kb. merre laksz, nem tudjuk jelentkezésed figyelembe venni!

Várjuk jelentkezésed, fényképes önéletrajzzal, fizetési igénnyel, mellékletként kérjük csatolni a jelentősebb bizonyítványokat, jogosultságot adó egyéb dokumentumokat.

Kérjük, hogy műszaki végzettség vagy szakirányú többéves tapasztalat nélkül NE küldd be jelentkezésed és vedd figyelembe a megadott fizetési keretet, mely tartalmazza az elérhető prémiumok (mozgó bér) átlagos szintjét, de az bőven túl is léphető. A bér minden eleme számfejtett összeg!