Létesítmény karbantartó (fűtés és csőhálózat szerelő)

  • Cég neve

    Bezula Kft.

  • Munkavégzés helye

    2316 Tököl

  • Fizetés

    Nettó 300e - 600e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a létesítményt kiszolgáló berendezések üzemben tartása lakatos és villanyszerelő karbantartóval csapatban dolgozva délelőttös munkarendben
  • a kazánok, fűtési rendszerek, csőhálózatok javítási, karbantartási munkák ellátása akár önállóan is
  • az ezekkel összefüggő rakodási, anyagmozgatási, takarítási munkák elvégzése

Az alábbi területek karbantartáshoz szükséges szintű- ismeretével rendelkezik:
  • gáz és olajkazánok
  • fűtési/hűtési/ivóvíz hálózati rendszerek csőhálózatok

Elvárások

  • megbízható
  • van szükséges szintű gyakorlata
  • önálló munkavégzésre képes és csapatban is tud dolgozni
  • fontos számára a higiénia (ez élelmiszerüzem)
  • jól kommunikál szóban
Elvárt:
  • minimum szakmunkás képesítés fűtésszerelő, vízvezeték szerelő, vagy csőhálózat szerelőként
  • minimum 3 év releváns munkatapasztalat

Előnyt jelent

  • gázos targoncavezető képesítés
  • AWI-hegesztői ismeret

Amit kínálunk

  • biztos hosszútávú munkalehetőséget egy gyors növekedésben lévő cégnél
  • a pozícióval, elvégzett munkával arányos fizetés megegyezés szerint
  • szakmai fejlődési lehetőséget

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk, kérjük fényképes önéletrajzzal jelentkezzen .