OPTESZ OPUS Energetikai Támogató Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Leolvasó

    OPTESZ OPUS Energetikai Támogató Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Törökszentmiklós, Kunszentmárton

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kunszentmárton és Törökszentmiklós térségében villamos fogyasztásmérők leolvasása.
  • Adatok rögzítése a helyszínen kézi adatrögzítőben.
  • A mérők szemrevételezéssel történő felülvizsgálata, szükség szerint adatok pontosítása.
  • Ügyfélcserével járó ellenőrzések elvégzése, dokumentálása.
  • Ügyfélegyeztetések lebonyolítása, ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány.
  • Saját gépkocsi használata.
  • Ügyfélközpontúság, rugalmasság.

Előnyt jelent

  • Korábban hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Alap informatikai ismeretek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Teljesítménybérezés
  • Áramdíj kedvezmény
  • Kiemelkedő premizálási rendszer
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
  • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
  • Korlátlan vállalati mobiltelefon használat
  • Mobilitás támogatása
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben