Leltározó-sofőr

  • Cég neve

    RGIS Hungária Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Komárom-Esztergom megye, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 350e - 430e Ft havi bér
  • Munka típusa

    • Alkalmi munka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Hosszútávú 8-10 órás nappali munkára keresünk leltározó-sofőr kollégákat.
100 munkaóra havonta, munkavégzés fix napokon: vasárnap, hétfő, kedd.
Munkavégzés helye: Tatabánya és környéke

Elvárások

  • Közepes erősségű fizikai munka bírása
  • Fix napok vállalása
  • Megbízhatóság és pontosság
  • Minimum 8 általános végzettség megléte
  • A munkavégzés helye változó helyszíneken történik, vidéki üzletek esetén az utazást a cég biztosítja
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Leltározó-sofőr feladatok ellátásával elérhető 350.000 Ft (8 órás munkaidőben) és 430.000 Ft (10 órás munkaidőben). A bér egyszerűsített foglalkoztatással, nettó összegként értendő.
  • A megadott órabérek a vasárnapi és túlóra pótlékot tartalmazzák

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Tatabányaiak jelentkezését várjuk, fényképes önéletrajzzal.