Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet logo

Leltárellenőr

  • Cég neve

    Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Maglódi út 89-91.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet és kihelyezett telephelyeinek egész területén végzendő teljes körű kis –és nagy értékű eszközök leltározásának lebonyolítása az intézmény Leltározási Szabályzatának megfelelően.

Elvárások

  • érettségi,
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség

Előnyt jelent

  • CT-EcoStat ismerete
  • Kórházi raktározásban szerzett gyakorlat előny
  • word és Excel készségszintű felhasználása
  • megfelelő fizikai állóképesség

Amit kínálunk

A 2020. évi C. törvény és a Munka Törvénykönyvéről szóló 2012.évi I. tv. alapján, megegyezés szerint. Valamint a(z) versenyképes fizetés megegyezés szerint, a hatályos egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény rendelkezései és végrehajtásáról szóló 528/2020. (XI.28.) korm.rendelet és OKFŐ utasításai, valamint a 256/2013. (VII.05.) korm.rendelet az irányadók.

Céginformáció

A Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet a Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet irányítása alá tartozó intézmény.
A foglalkoztatás egészségügyi szolgálati jogviszonyban történik, 4 hónapos próbaidő kikötésével.

  • Postai úton, a pályázatnak a Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet címére történő megküldésével (1106 Budapest, Maglódi út 89-91.). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2809/2024, valamint a munkakör megnevezését: leltárellenőr.