Légiforgalmi tájékoztató asszisztens - NOTAM operátor

  • Cég neve

    HungaroControl Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni?Érdekel a repülés világa?A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését. Ha érdekel a repülés és a légiforgalmi irányításhoz kapcsolódó technológiák, csatlakozz Magyarország egyik leginnovatívabb közlekedési vállalatához, a HungaroControl Zrt. csapatához Légiforgalmi tájékoztató asszisztens - NOTAM operátorként 2024. szeptemberi kezdéssel!

Feladatok:

A NOTAM Operátor a légiforgalom zavartalan üzemelésének érdekében a repülőszemélyzetek és földi szolgálatok számára biztosítja a légiforgalommal kapcsolatos információkat, bármely légiforgalmi berendezés, szolgálat, eljárás létesítéséről, állapotáról, változásáról vagy veszély fennállásáról, rövid szabvány üzenetek formájában. (NOTAM/SNOWTAM).

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség;
  • államilag elismert angol középfokú komplex nyelvvizsga vagy azzal egyenértékű bizonyítvány;
  • angol nyelvű szakirodalom értelmezése és az abban foglaltak alkalmazása;
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek Windows alapú környezetben; MS Office alkalmazása;
  • speciális szoftverek kezelésének elsajátítása és alkalmazása;
  • monotóniatűrés;
  • nyitottság új ismeretek folyamatos befogadására és alkalmazására;
  • felelősségteljes önálló és csapatmunkára való képesség;
  • alkalmazkodás a változó arányú terheléshez;
  • összpontosítás, pontosság, precizitás.

Az elbírálásnál előnyt jelenthetnek:

  • légiforgalomhoz köthető tanulmányok és/vagy tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • stabil és hosszútávú munkalehetőség egy nemzetközi légiforgalmi környezetben működő vállalatnál;
  • kihívásokban gazdag, sokrétű feladatok,
  • kötött, megszakítás nélküli munkarend (a jelenlegi gyakorlat szerinti 12-24-12-72 órás beosztással);
  • összetartó csapat.

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!