Légi/tengeri szállítmányozási ügyintéző

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Vecsés

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk 20 éve a szállítmányozásban magas szakmai szinten működő vállalat. Vállalják a belföldi és nemzetközi szállítmányok teljes körű lebonyolítását minden jellegű ügyintézéssel egybekötve – szárazföldön, vízen és levegőben egyaránt.

Feladatok

  • Légi akár tengeri/változó felosztásban - szállítások szervezése, koordinálása, teljes körű lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi megbízókkal és alvállalkozókkal: Hajós -és légitársaságokkal, fuvarozó cégekkel.
  • Export/Import ügyintézése felrakástól lerakásig.
  • Ár képzéssel, árajánlatokkal kapcsolatos teljes adminisztráció felügyelete és karbantartása.
  • Szállításokhoz tartozó egyéb adminisztratív feladatok precíz ellátása.
  • Társosztályokkal való együttműködés.
  • szállításokhoz kapcsolódó folyamatok átláthatósága és nyomon-követhetőségének fenntartása.
  • A kitűzött céloknak megfelelő eredmények elérése.
  • Felettessel való napi együttműködés.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves tengeri és/vagy légi szállítmányozási feladatokban való releváns tapasztalat.
  • Aktív munka kapcsolat hajós -és légitársaságokkal.
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód.
  • Önálló, proaktív munkavégzési képesség.
  • Csapatmunkában való együttműködési készségek.
  • A fuvarszervezés pörgős és sokrétű feladatihoz való megfelelő rutin és hozzáállás.
  • Kiváló szervező -és problémamegoldási képesség.

Előnyt jelent

  • logisztikai, szállítmányozási fuvarszervező végzettség vagy szakirány, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, folyamatosan növekvő vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony: összeszokott csapatban, hosszú távon számítanak rád
  • Korrekt bérezéssel jutalmazzák munkádat
  • Célszámok teljesítése esetén 6 havi bónusszal jutalmaznak
  • Megbecsülést és közvetlen vezetői támogatást biztosítanak
  • Mobiltelefon, laptop jár munkakörödhöz, mert tudják, hogy a jó eszközök elengedhetetlenek a munkavégzéshez
  • Bejárási támogatás, rugalmas munkaidő: heti egy nap home-office munkavégzést is kérhetsz
  • Modern munkakörülmények: Klassz, igazi nemzetközi céges környezet közvetlen a Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér mellett
  • Fejlődési lehetőség: Ők is fontosnak tartják, hogy megtaláld és megvalósítsd céljaidat, így szívesen támogatják, ha tanulni, fejlődni szeretnél!
  • Családias légkör: összetartó csapatuk, szeret jó hangulatban, nyugodtan dolgozni, ezért segítik és támogatják egymást.