Lebonyolító mérnök

  • Cég neve

    Raw Development Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • megrendelő képviselete;
  • tervezőkkel kapcsolattartás, szerződések kezelése;
  • kivitelezési munkák szakmai irányítása, szervezése, felügyelete;
  • engedélyek nyomon követése;
  • pótmunkák véleményezése,
  • árajánlatok kérése;
  • lebonyolítói riport készítése;
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációs megbeszélések vezetése,

Elvárások

Szükséges, legfontosabb képességek

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség,
  • stabil szakmai tapasztalat, érett gondolkodásmód,
  • agilitás és csapatjátékos hozzáállás,
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség,
  • stabil IT készségek, MS Office programok felhasználó szintű ismerete,
  • CAD programok használata előny, de nem követelmény.

Szükséges végzettség:

  • szakirányú felsőfokú, építész- vagy építőmérnöki végzettség,
  • generál kivitelezésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • önálló munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • kiváló munkakörülmények,
  • egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel,
  • versenyképes juttatási csomag.

Céginformáció

A RAW Development Kft. bővülő csapatába keresünk új kollégát Lebonyolító mérnök (nagyberuházások lebonyolítása) pozícióba.

A RAW Development Kft. ingatlan-projektek menedzsmentjével foglalkozó és mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan fejlődő szervezet.