LEAN specialista

  • Cég neve

    HRCV Kft.

  • Munkavégzés helye

    8400 Ajka

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatfejlesztésre, költségcsökkentésre, hulladékcsökkentésre irányuló projektek koordinálása
  • A gyártási folyamatok vizsgálata, részfolyamatok fejlesztése, javítása LEAN eszközök alkalmazásával, a fejlesztések bevezetésének koordinálása, követése és visszamérése
  • Saving kalkulációk készítése, költségcsökkentési ötletek megvizsgálása, bevezetése
  • A tevékenységhez kapcsolódó riportok és kimutatások készítése
  • KAIZEN workshopok irányítása, illetve azokon való részvétel
  • A tevékenységhez kapcsolódó tréningek szervezése, oktatások megtartása;
  • kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások

  • Mérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Lean módszerek ismerete és alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • Minimum 3 év tapasztalat autóipari gyártókörnyezetben
  • Minimum 2 éves termelési folyamatok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló analitikai és problémamegoldási képesség
  • Microsoft Office programok készségszintű kezelése
  • Legalább középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Six Sigma Black Belt tréning

Amit kínálunk

  • Családias légkör multinacionális környezetben
  • Kihívó szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Mentor, aki segít a beilleszkedésben
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, negyedéves teljesítménybónusz, pulykapénz, régiónkban kiemelkedő munkábajárási támogatás)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatolja önéletrajzát. Keresni fogjuk a részletekkel kapcsolatban!