LEAN specialista

  • Cég neve

    ACCELL Hunland Kft.

  • Munkavégzés helye

    5091 Tószeg, Parkoló tér 1.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A holland székhelyű Accell Group közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpáralkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Európában a bevételek tekintetében piacvezető szerepet tölt be. A csoport 3000 munkavállalót foglalkoztat 15 országban világszerte.

Tószegi gyárunk 20 éve zöldmezős beruházásként indult. Az első kerékpár 2002 augusztusában gurult le a szalagról, amelyet azóta közel 4 millió darab követett. Napjainkra az értékesített kerékpárok 98%-a elektromos kerékpár.

A Szolnoktól 10 km-re található tószegi gyárunkba munkatársat keresünk

LEAN SPECIALISTA

munkakörbe.

Feladatok:

  • Gyártási rendszerek, folyamatok hatékonyságának vizsgálata és fejlesztése
  • Workshopok, VSM projektek vezetése, moderálása
  • Megtérülési kalkulációk készítése
  • Fejlesztési lehetőségek feltérképezése, kidolgozása, koordinálása
  • LEAN módszerek bevezetése, kialakítása és visszaellenőrzése
  • Költségcsökkentési és minőségjavító tevékenységek kezdeményezése és projektek koordinálása
  • Együttműködés az Accell Group gyárainak LEAN-es csapataival
  • Belső képzések tartása a LEAN témaköreiből

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki és/vagy Lean szakmérnöki végzettség
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, csapatmunka, gyakorlatiasság
  • Erős projektmenedzsment ismeretek
  • LEAN bevezetésben és működtetésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Green / Black Belt végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Stabil vállalati hattér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Vállalati rendezvények, tesztkerékpár használata

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök