LEAN mérnök

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

TOP partnerünk bővülő debreceni csapatába keres:

LEAN mérnök

munkatársat!

Mit várunk tőled?

  • Műszaki diploma (előny: LEAN szakmérnök)
  • 3+ év folyamatfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Mik lesznek a feladataid?

  • LEAN bevezetési & egységesítési projektek irányítása
  • Meglévő gyártási folyamatok továbbfejlesztése, szakmai támogatása
  • Napi üzemeltetési feladatok támogatása, hibakeresés, javítások, helyszíni ellenőrzések, mérések elvégzése
  • LEAN & Six Sigma módszerek hatékony alkalmazása
  • Folyamatos fejlesztés az EHS, Minőségügy, Logisztika, Pénzügy területén
  • Közép- és hosszú távú tervek kidolgozása, költséghatékonyság előkészítése
  • Szoros együttműködés a vállalatcsoport külföldi tagjaival, projektcsapattagokkal

Előnyök:

  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat
  • Fémipari ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit nyújtunk?

  • Kiemelkedő fizetés
  • Home Office lehetőség
  • Bruttó 450 000 Ft CAF/év
  • Vállalati és egyéni évközi bónuszok
  • Bejárás támogatása
  • Nem kell foglalkoznod monoton feladatokkal és ugyanazzal a folyamattal újra és újra. Itt változatosság és izgalmas kihívások várnak rád!
  • Bátorítunk, hogy használd a kreativitásodat. Nyitottak vagyunk az innovatív megoldásaidra!
  • Stabil és kiszámíthatóan működő vállalat vagyunk. Hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk!
  • Sokszínű és támogató csapat, barátságos kollégák. A közösségépítésre hasonlóan fókuszálunk, mint a szakmai fejlődési lehetőségekre!
  • Modern iroda, kiváló infrastruktúrával, szemüveg támogatás, képzéstámogatás, születésnapi, nőnapi és karácsonyi ajándékok!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Projektmenedzsment