LEAN Mérnök (CI Engineer)

  • Cég neve

    Nova Human Resources Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Megbízónk egy angol tulajdonban lévő multinacionális élelmiszeripari vállalat.

Feladatok:

  • A termelési folyamatok hatékonyságának növelése és költségmegtakarítási lehetőségek azonosítása
  • Fejlesztési projektek tervezése, bevezetése és megvalósítása a vállalat termelési folyamataiban
  • A gyártási folyamatok figyelemmel kísérése, a hatékonyságuk és teljesítményük elemzése
  • A szükségtelen költségek és veszteségek azonosítása a termelési folyamatokban
  • Adatok gyűjtése és elemzése a folyamatok hatékonyságának és minőségének a mérésére
  • LEAN és Six Sigma elvek alkalmazása a termelési folyamatok javítására
  • Csapatmunka és együttműködés más vezetőkkel és munkatársakkal a hatékony fejlesztési projektek végrehajtása érdekében
  • Operatív EHS menedzsment feladatok ellátása, fejlesztési területek meghatározása és megvalósítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Legalább 3-4 éves, gyártó környezetben, folyamatfejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapos LEAN és Six Sigma ismeretek
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, jó együttműködési készség
  • Önállóság – egyedüli felelősség a területért

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, rugalmas, mégis professzionális vállalati kultúra
  • Barátságos, támogató munkatársak és vezetők
  • Önállóság, szakmai érvényesülési lehetőség

Munkavégzés helye:

Pécs

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.