Raben Trans European Hungary Kft. logo

LEAN koordinátor

  • Cég neve

    Raben Trans European Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunaharaszti

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

CSATLAKOZZ HOZZÁNK AZ ALÁBBI POZÍCIÓBA:

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

A Rabennél pozitív, jókedvű csapat vár, ahol kölcsönösen támogatjuk egymást, számíthatunk a többiek tapasztalataira és erősségeire. Működésünk hatékonyságának további növeléséhez elengedhetetlen egy olyan munkatárs, aki felülvizsgálja, fejleszti és implementálja a folyamatainkat. Nálunk kamatoztathatod a LEAN világában való jártasságodat, megszerzett tudásodat, és nyitva áll előtted a lehetőség a fejlődésre. Légy része Minőségügyi szervezetünknek, egy jól működő, összetartó és sikeres csapatban!

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőséget egy biztos hátterű, dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • Teljes munkaidős (40 órás) vagy részmunkaidős, határozatlan idejű munkaszerződést, rugalmas időbeosztással
  • Jó csapatot, kellemes munkakörnyezetet, szakmai fejlődési lehetőséget, kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Cafeteriát, bónuszt, munkábajárási támogatást

Ezek lesznek a feladataid:

  • Te leszel a folyamatos fejlődésünk hajtóereje
  • Oktatsz, támogatsz, szemléletet formálsz, auditálsz, értékelsz, újratervezel
  • Feltérképezed a területekhez kapcsolódó fejlesztési lehetőségeket
  • Optimalizálod működésünket, csökkented a veszteségeket és növelned a hatékonyságunkat
  • Részt veszel a folyamatfejlesztési projektek teljeskörű lebonyolításában
  • Támogatod a LEAN transzformációt, a hozzá szorosan kapcsolódó feladatok végrehajtását a társosztályokkal együtt
  • Standard munkafolyamatokat alakítasz ki, és ehhez kapcsolódóan precíz, alapos munkautasításokat kell készítened
  • Részt veszel új telephelyek, új folyamatok hatékony kialakításában, üzleti és megtakarítási projektekben
  • Támogatod a területeket és a quality csapatot a folyamatos fejlesztésben
  • Vezető szerepet vállalsz a LEAN szemlélet kialakításában
  • Vevői reklamációk kivizsgálásában aktív szerepet vállalsz

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • 2-5 év gyártásban/termelésben/logisztikában  szerzett folyamatfejlesztési tapasztalattal
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Képzések tartásában és szemléletformálásban szerzett jártassággal
  • Hajtóerővel a jövőbeli üzleti lehetőségek előkészítése irányába
  • A gondolkodásmódod proaktív és jó a meggyőző képességed
  • Van benned türelem és kitartás

Megvan bennünk az elszántság, a DRIVE a fejlődésre!

A Raben Group 2010 óta van jelen Magyarországon. A vállalat közúti-, tengeri- és légi szállítmányozás, illetve átfogó logisztikai szolgáltatások széles skáláját kínálja az ellátási lánc teljes spektrumában. A Raben Trans European Hungary Kft.  több mint 10 éve folyamatosan fejlődik. Minden nap meghódítjuk az európai és országos utakat. 6 telephelyünk van 4 városban - és még mindig nincs elég! De a Raben nemcsak minőséget, professzionalizmust, biztonságot és stabilitást jelent, hanem optimizmust, energiát és törekvést is a célok elérésére. Jól együttműködő csapatot alkotunk, amely számos terület legjobb

szakértőiből áll. Mi nincs nálunk? Unalom! Minden nap új kaland és lehetőség  számunkra, és számodra is. Csatlakozz hozzánk! Küldd el szakmai önéletrajzodat  bérigény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva!