LEAN koordinátor

  • Cég neve

    Mubea Aerostructures Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger, Faiskola utca 9.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Lean koordinátor kolléga munkafeladatait irodai ás gyártó környezetben fogja ellátni
  • Fő feladata lesz a gyártási folyamatok fejlesztése, és a Lean eszközök (mint az 5S, standardok kialakítása vagy a kaizen események lebonyolítása) bevezetése és megvalósítása a termelési területen
  • Rendszeres Lean auditok elvégzése és támogatása, az akciók követése és megvalósulásuk támogatása
  • dolgozói ötletrendszer kezelése, visszajelzések adása és az akciók követése, riportálása
  • A gyártásban dolgozó kollégák oktatása és tájékoztatása a bevezetett Lean eszközökről és az eredményekről
  • Különféle gyártásban használatos anyagtárolók, szállítókocsik elkészítése, kialakítása és fejlesztése
  • Az eredmények és kimutatások prezentálása a gyárvezetés és a kollégák felé

Elvárások

Számunkra Te lennél az ideális kolléga, amennyiben rendelkezel legalább középfokú végzettséggel és dolgoztál már gyári környezetben. A munkakörben időnként anyagtárolókat vagy szállítókocsikat is össze kell állítani, így az irodában töltött idő mellett a termelésben töltöd az időd másik felét. Ebben a munkakörben sikeressé tehet téged a jó kommunikációs képességed és meggyőző erőd, mivel napi szinten rengeteg gyártásban dolgozó kollégával kell majd kapcsolatot tartanod.
A leendő Lean koordinátorunk remekel a probléma meghatározásban, mivel innen tud minden folyamatot elindítani és megfelelő megoldásokat találni. Szeretnénk, ha határozott fellépésed lenne és mernél szólni, ha szerinted valamit másképpen kellene csinálnunk annak érdekében, hogy jobbak legyünk.

Mivel a pozíciónak van egy elég erős irodai vonatkozása is, legalább felhasználói szinten kezelned kell a számítógépet. Napi szinten dolgoznod kell excel file-okban, ahol alap képleteket és kimutatásokat kell használnod. A prezentációk elkészítéséhez a power point-ot és a word-öt hívhatod segítségül. Ezeket a prezentációkat általában angolul kell elkészítened, ehhez középszintű nyelvtudás szükséges.

Előnyt jelent

Ha olyan személyiség vagy, aki szeretne fejlődni és hosszútávú munkalehetőséget keresel mi vagyunk a Te legjobb választásod! :)

A Lean módszertan ismerete előny, de nem feltétel, biztosítjuk számodra a szükséges tudás megszerzésének lehetőségét. Emellett előny lehet, ha dolgoztál gyári környezetben, de természetesen bármelyik iparágból szívesen fogadunk téged.

Amit kínálunk

  • Magas összegű Cafeteria juttatás havi szinten
  • Éves bónusz
  • Munkábajárás: 30 Ft/km összegben, vagy tömegközlekedés esetén 100%-os támogatás
  • Szociális juttatási csomag
  • Dolgozói programok, nyereményjátékok és ajándékcsomagok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A RUAG Aerostructures Hungary Zrt. mostantól MUBEA Aerostructures Zrt.!

Csatlakozz a Magyarországon egyedülálló és ritka iparágunkhoz, melyet Egerben a MUBEA Aerostructures Zrt. képvisel. Cégünk utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik, a legnagyobb megrendelőnk pedig az Airbus. Az egri gyár 2016-ban nyitotta meg kapuit, és jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztat.

A termelésünk folyamatos fejlesztése elsődleges a vállalat számára, ezért szeretnénk egy fő Lean koordinátor kollégával bővíteni a csapatunkat

Ha a fenti sorokat olvasva magadra ismertél és szívesen csatlakoznál hozzánk, várjuk az önéletrajzodat!