Lead accountant

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A napi szintű adatfeldolgozás elvégzése
  • A számviteli nyilvántartások naprakész és pontos vezetése, beleértve a havi számlazárást is
  • Pénzügyi kimutatások és egyéb szükséges jelentések határidőn belüli elkészítése
  • Helyi adótörvények és -szabályozások tanulmányozása, tanácsadás, adóbevallások elkészítése és benyújtása
  • Társosztályokkal való együttműködés a pénzügyi irányítási rendszerek optimalizálása érdekében
  • Egyéb ad-hoc feladatok a vezető kérése szerint.

Elvárások

  • Legalább alapfokú végzettség
  • A magyar számviteli standardok és adószabályok jó ismerete
  • Precíz, megbízható munkavégzés és analitikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • CPA végzettség előnyt jelent
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Vonzó fizetés
  • Éves bónusz
  • Utazás támogatás
  • Részvétel egy globális vállalatban, amely kiváló hírnévvel rendelkezik az iparágban
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Lehetőség egy dinamikus, elkötelezett csapatban dolgozni