Látványtervező/lakberendező

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szeretnéd kibontakoztatni kreativitásodat úgy, hogy közben otthonokat varázsolhatsz szebbé?
Tudod, mi az a titok, ami egy üres térből otthont varázsol?
Akkor ez a lehetőség Neked szól!
Partnerünk 2007-ben alakult építőanyag értékesítéssel foglalkozó vállalkozás, melynek fő profilja az építőanyagok kis és nagykereskedelme, importja, exportja.
5 éve nyitották meg exkluzív, 660 négyzetméteres csempeszalonjukat, ahol minőségi, olasz dizájner termékekkel - csempékkel, fürdőszoba-és konyhabútorokkal
foglalkoznak.
Most számukra keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Vásárlók részére konyhabútor látványterveinek készítése;
  • A kész látványtervekhez kapcsolódó adminisztráció és kimutatások elkészítése;
  • Árajánlatok összeállítása, továbbítása az ügyfelek részére;
  • Részvétel az értékesítésben, vevőkiszolgálásban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú, szakirányú végzettség megléte;
  • Hasonló munkakörben eltöltött 1-3 éves szakmai tapasztalat (belső látványtervező);
  • Tervező program ismerete (bármilyen speciális konyhatervező program ismerete);
  • MS Office felhasználói gyakorlat;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Stressztűrő képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés;
  • Dinamikusan fejlődő, biztos vállalati háttér;
  • Belső képzési lehetőségek;
  • Munkába járási támogatás;
  • Ünnepi bónuszok.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Csempe, szaniter, bútor értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Visoft / Arcline / KPS Design Studio / Carat / tervező program ismerete;
  • PMCODE program ismerete;
  • Angol nyelvtudás megléte.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Belsőépítész
  • Lakberendező
  • Műszaki rajzoló

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, 8:30 - 17:00
  • Amennyiben felkeltette az érdeklődésed a lehetőség, várjuk jelentkezésed önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: