Látványéttermi pultos

  • Cég neve

    Guru Invest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Lövőház utca 2-6.

  • Fizetés

    Nettó 1 800 - 2 500 Ft/óra bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

GURU ARÉNA
Keressük új munkatárasinkat Budapesti látványéttermünkbe. Fontos,hogy ne riadj meg a nagyobb megrendelésektől a pörgéstől és szeress csapatban dolgozni.
  • a vásárlók udvarias és gyors kiszolgálása
  • italok (turmix, limonádé, kávé) receptúra pontos követésével
  • ételek (saláta, quasedilla, szendvics, óriáspalacsinta) elkészítése receptúrák alapján, betanítást követően
  • nyitási és zárási feladatok ellátása
  • a munkaterületed folymatos tisztán tartása, esti takaritási folyamatok elvégzése

Elvárások

  • legyél nyílt és őszinte, megbízható, talpraesett és lendületes
  • legyél ambiciózus, igényes magadra és a munkádra, megjelenésedre
  • értsd meg, hogy aznap Te a vendégekért dolgozol
  • gyorsan, odafigyelve tanulsz, (a béred emelkedése ettől függ)
  • alaposan és precízen dolgozol, figyelve a környezeted tisztaságára is
  • hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • tudsz csapatban dolgozni, odafigyelve a kollégáidra
  • rendelkezel érettségivel

Amit kínálunk

  • biztos alapokon álló céges háttér,- jöhet COVID , jöhet tél ….. , mi már 25 éve rendületlenül álljuk az akadályokat
  • fizetés: nettó elérhető órabér 2500Ft
  • támogató, fiatalos csapat, sok diákkal
  • mentor melletti betanulás, ami szintén fizetett
  • személyzeti étkezés (havi kb. 50.000.- értékben)
  • munkaruha (poló, kötény)
  • teljes munkaidő heti 40-45 óra
  • előrelépési lehetőség
  • rugalmasan tervezhető heti beosztás
  • nappali műszakok, éjszakázás nélkül. Nyitvatartásunk: 9-22

  • Látványéttermi pultos – GURU-ARÉNA

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Fényképes önéletrajz.