Látszerész, Eladó

  • Cég neve

    JUSZT Optika Kft.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Törökbálint Auchanban lévő optikai üzletünkbe látszerész munkatársat keresünk.

  • vásárlók udvarias, színvonalas, szakszerű kiszolgálása
  • tanácsadás a megfelelő szemüvegkeret és vagy napszemüveg kiválasztásában
  • az elkészült szemüvegek kiadása, és a viselőhöz igazítása
  • pénztárgépkezelés, számlák kiállítása kezelése

Elvárások

  • önálló és csapatban való munkavégzés
  • középfokú végzettség/érettségi
  • kiváló kommunikációs készség
  • vevőorientált személyiség
  • szakmai elhivatottság, tudásvágy
  • optikában szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi tapasztalat

Előnyt jelent

  • prémium márkák ismerete
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Szakmai ismeretek bővítése, tréningeken való részvétel
  • Alap és teljesítménybér melynek felső határa nincs
  • Negyedéves jutalmak
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Országos Exclusive optikai hálózat. Biztos háttér, kiváló termék és szakmai feltételek.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.