Látogatóközpont vezető

  • Cég neve

    Lipóti Pékség Kft.

  • Munkavégzés helye

    9233 Lipót, Fő utca 58.

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Cégünk a Lipóti Pékség látogatóközpontjába látogatóközpont vezetőt keres.

Feladatok:
  • Árurendelések kezelése
  • Zavartalan üzletmenet biztosítása vásárlóink elégedettsége érdekében
  • Problémák kezelése
  • HACCP előírások betartása és betartatása
  • Munkaterv készítése törvények és szabályozások figyelembevételével
  • Tűz- és munkavédelmi szabályok betartása és betartatása
  • Érkező csoportok szervezése és fogadása
  • Cégismertető előadások tartása

Elvárások

  • A kereskedelem területén vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • Megbízhatóan, lendületes végzed a Rád bízott feladatokat

Előnyt jelent

  • Ha kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • Excel tudás
  • R_keeper rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Biztos munkahelyed lesz, egy fejlődő vállalatnál.
  • Béren kívül jutalom: fizető kártya (amit az üzlet található minden termék vásárlására felhasználhatsz);
  • Egy bejelentett, biztos munkahelyet, ahol elismernek, és megbecsülnek
  • Hosszú távon szeretnénk veled együtt dolgozni.
  • Kiszámítható, versenyképes bért
  • Megbecsüljük a munkádat, stabil, tervezhető jövedelmet kapsz.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó