Lapszabász

  • Cég neve

    Ligneus Kft

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Rozália park 6.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Faipari cégünk biatorbágyi telephelyére, lapszabászati üzemünkbe keresünk faiparban jártas, lapszabász kollégát. (Betanított gépkezelői munka)

Feladatok:
  • Szabott anyag készítése szabástervnek illetve kiírásnak megfelelően.
  • Apróbb szakipari munkák (pánthelyfúrás, munkalap összemarás, duplungolás….) végzése.
  • Maradék anyagok kezelése, felmérése.
  • Szabászgép rendeltetésszerű kezelése, karbantartása
  • Szabott anyag szállításra előkészítése.
  • Éves leltárban való részvétel

Elvárások

  • precízség
  • önállóság, megbízhatóság
  • fizikai felkészültség
  • csapatban gondolkodás, jó csapatmunka

Előnyt jelent

Faiparban szerzett munkatapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • munkába járási támogatás a próbaidő lejárta után
  • munkaruha a próbaidő lejárta után
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • jó munkahelyi légkör,
  • versenyképes munkabér

Céginformáció

Munkavégzés helye: Biatorbágy-Rozália park
Munkaidő: H-P napi 8 óra, egyműszakos munkarendben

A Jelentkezés gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.