Lakossági számlatermék fejlesztő

  • Cég neve

    UniCredit Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Szabadság tér 5.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Üzleti célok elérését támogató, piac- és versenyképes lakossági bankszámla termékjavaslatok önálló kialakítása, termékek bevezetése
  • Termék életciklus menedzsment, meglévő termékek nyomon követése, jövedelmező portfólió kialakítása
  • Piac elemzés, versenytárs elemzés
  • A kapcsolódó értékesítési folyamatok hatékonyságának rendszeres elemzése és továbbfejlesztése
  • Szakmai részvétel a marketing kommunikáció kialakításában, illetve kampányok menedzselésében
  • Angol nyelvű előterjesztések, döntési anyagok összeállítása
  • Számlatermékekhez kapcsolódó fejlesztések üzleti specifikációinak elkészítése, üzleti tesztelési feladatok elvégzése
  • Banki projektek szakmai támogatása
  • Értékesítés támogató eszközök fejlesztése, az értékesítési hálózat oktatása a kapcsolódó termékek vonatkozásában

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Banki termékfejlesztési, üzletfejlesztési vagy értékesítés támogatási területen szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kapcsolódó jogszabályi háttér ismerete
  • Problémamegoldó készség, lényeglátás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kezdeményező-készség
  • Csapatmunkához szükséges együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Cafeteria,
  • Well-being szolgáltatások,
  • Bónusz teljesítménytől függően,
  • Privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • Átfogó betegség-, baleset- és életbiztosítás,
  • Munkavállalói Támogató Program,
  • Képzések,
  • Extra szabadnap,
  • Távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően.

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Célunk, hogy a közösségeknek megadjuk a lehetőséget a növekedésre, miközben a legjobbat nyújtjuk minden érdekelt fél számára, és segítünk kibontakoztatni ügyfeleink és munkatársaink képességeit és lehetőségeit Európa-szerte.

Pályázatát a „jelentkezem” gombra kattintva adhatja le, csatolva az aktuális önéletrajzát.