Lakatos

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét Paul Lechler utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

100%-ban magyar tulajdonban lévő takarmányipari gyártóüzemek ill. szemcseszóró berendezések tervezésével, gyártásával, üzemeltetésével és szervizelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LAKATOS

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedi és kis sorozatban gyártott (nagyrészt visszatérő) alkatrészek gyártása
  • Szerkezetek, berendezések összeállítása, hegesztése, a gyártáshoz kapcsolódó gépipari folyamatok elvégzése
  • Az összeállított termékek részszerelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MIG/MAG hegesztési eljárásban szerzett gyakorlat
  • Gépipari tapasztalati tudás (képesítés nem feltétlenül szükséges)
  • Műszaki rajz olvasási és mérési ismeretek
  • Önállóság, önellenőrzés
  • Munkaterület és munkaeszközök rendjének megtartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyedi gépipari termékek és szerkezetek gyártása terén szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Lakatos vagy hegesztői végzettség, akár hegesztői minősítés
  • TIG eljárásban való gyakorlat
  • Darukezelői jogosítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kiszámítható jövedelem
  • SZÉP kártya juttatás
  • Egy műszakos, 7.00-tól 15.30-ig tartó fix munkaidő
  • Emberi, megértő hozzáállás és nyugodt légkör
  • Igényes, modern munkakörnyezet kecskeméti gyártócsarnokban

Munkavégzés helye:

Megbízóról:

Kecskeméti központú, magyar tulajdonú vállalat, mely közel 40 éves múltra tekint vissza.
A magyarországi gépgyártás meghatározó szereplőiként két fő üzletágban folytatják tevékenységüket.
Az egyik üzletág a takarmányiparra és az ömlesztett anyagkezelő technológiára épülő gépek gyártása, az egyedi berendezések telepítésétől a komplett gyártó-, keverőüzemek tervezéséig és kivitelezéséig.
A másik fő terület az ipari mechanikus fémfelület-tisztítás, különböző szemcseszóró berendezések fejlesztése és gyártása.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.