Lakatos-hegesztő

  • Cég neve

    HBM Kft.

  • Munkavégzés helye

    1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 257.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A csepeli gépészeti telephelyünkre keressük kollégánkat, aki szívesen végez csapatunk tagjaként a cégünk tulajdonában levő izgalmas speciális mélyépítő gépekhez, eszközökhöz, ezek javításával, felújításával, gyártásával illetve fejlesztésével kapcsolatos lakatos és hegesztői feladatokat.
Főbb feladatok:

    • talajfúró szerszámok javítása és egyengetése, hegesztéssel
    • mélyépítőgépek acélszerkezetének javítása
    • kiegészítő szerelvények, egyedi acélszerkezetek szerkesztése, összeállítása és gyártása gépekhez
    • jellemzően durva acélszerkezetek hegesztése (zártszelvények, idomacélok, céllemezek (3-30 mm)
    • lángvágás
    • fúrószerszámok acélszerkezetének kopásálló keményfém felrakó hegesztése
    • fúrószerszámok fúrókörmeinek cseréje
    • célszerszámok gyártása
    • alkalmanként fúrószerszámok és gépek acélszerkezetének munkaterületi javítása
    • egyéb apró javítási szerelési munkák elvégzése

Elvárások

Az ideális jelölt:

    • szerkezetlakatos vagy géplakatos végzettségű
    • hegesztő vizsgával rendelkezik az alábbi hegesztési technológiákból:
    • bevont elektródás ívhegesztő
    • védőgázos ívhegesztő
    • lánghegesztő
    • érvényes tűzvédelmi szakvizsgája van
    • „B” kategóriás jogosítványát aktívan használja
    • targoncakezelői jogosítvánnyal rendelkezik
    • önálló, precíz munkavégzésre képes
    • rugalmas

Előnyt jelent

AVI hegesztői tapasztalat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

    • Stabil, jó munkakörnyezet
    • Csapatunk a folyamatos kihívások mellett nyitott szellemű és segítőkész
    • Szakmai és belső továbbképzéseket szervezünk
    • A munkavégzés során kiemelt figyelmet fordítunk munkavállalóink biztonságára
    • A munkavégzéshez szükséges eszközöket, felszereléseket cégünk biztosítja
    • Munkába járás támogatása
    • A tevékenység jellegéből fakadóan az ország számos pontján dolgozunk, esetenként külföldön, ami lehetővé teszi az érdekes, változatos munkát
    • Szálláslehetőség biztosítása
    • Próbaidő után cafeteria és magánegészségügyi biztosítás

Céginformáció

Francia tulajdonú vállalatunk több mint 25 éve sikeres szereplője a mélyépítő iparnak. Napjainkra a tapasztalt szakembergárdának és fejlett eszközparkunknak köszönhetően a hazai speciális mélyépítési piac vezetőjévé váltunk. Az elmúlt évtizedek folyamatos technológiai fejlesztésének következtében cégcsoportunk a legtöbb korszerű speciális mélyalapozási eljárással foglalkozik. Jelenleg munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.