Lakatos

  • Cég neve

    H-Services Kft.

  • Munkavégzés helye

    2500 Esztergom

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • kisebb lakatos munkák kivitelezése (az anyagok előkészítésétől az összeállításig)
  • anyagszállító kocsik javítása, karbantartása
  • általános lakatos munkák (fúrás, darabolás, összeállítás, hegesztés)

Elvárások

  • fémipari szakirányú végzettség
  • pontosság, precizitás
  • önálló  munkavégzés
  • co2 hegesztésben való jártasság

Munkavégzés helye: Esztergom

Amit kínálunk

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • heti 5 napos munkarend
  • munkába szállítás biztosítása vagy üzemanyag térítése
  • klimatizált , fűtött , jól felszerelt műhelyben való munkavégzés
  • a munkavégzéshez szükséges munkaruha, védőfelszerelések, szerszámok biztosítása
  • napi egyszeri melegétkezés , melynek költségeit a cégünk állja
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A H-Services Kft. több, mint egy évtizede nyújt építményüzemeltetési szolgáltatást Ügyfelei részére.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja rövid szakmai önéletrajzát.