Lakatos

  • Cég neve

    EMRON Stahlbau Kft.

  • Munkavégzés helye

    Németország

  • Fizetés

    Nettó 12 - 14 Euro/óra bér

  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Németországi munkahelyre , főleg műhelymunkára keresünk sablon beállításokhoz, összeszerelési munkákhoz  lakatos szakembereket ill. lakatos segédmunkásokat, CO hegesztői gyakorlattal , tapasztalattal.

Elvárások

Lakatos szakmában szerzett többéves gyakorlat,  tapasztalat.
Alapszintű német nyelvtudás a  kapcsolattartáshoz  szükséges.

Előnyt jelent

Lakatos szakmunkás végzettség, a németországi munkavégzés terén szerzett jártasság és az alapfokú német
-szakmai-  nyelvtudás ismerete előny.

Jelentkezni szakmai önéletrajz megküldésével lehet a Jelentkezem gombra kattintva.