Lakatos, Betanított lakatos

  • Cég neve

    Jármű Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1151 Budapest, Fő út 63.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Alumínium alkatrészek hideg alakítása, kézi – gépi megmunkálása, fúrás, menetfúrás stb.
  • Alkatrészek gyártása rajz alapján, előkészítése felületkezelésre
  • Anyagmozgatás

Elvárások

  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Minőségközpontú gondolkodás

Előnyt jelent

  • Fémipari tapasztalat, gyakorlat
  • Lakatos, műszerész végzettség vagy egyéb, a gépgyártásban szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás

Amit kínálunk

  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Motivált és motiváló csapatban való együttműködés
  • Változatos és iparág-specifikus projektek
  • Versenyképes fizetés; béren kívüli juttatás
  • Ember- és családközpontú környezet
  • A hazánkban több mint 100 éve fennálló vállalatunk stabilitása és biztonsága

Céginformáció

Vállalatunk több évtizede foglalkozik vasúti személykocsik beltéri elemeinek dizájnjának kialakításával, fejlesztésével és gyártásával.
Európa számos pontján rendelkezünk partnerekkel, saját fejlesztésű termékeink megtalálhatóak a világ legmodernebb vasúti kocsijaiban: német ICE, osztrák Railjet, svájci SBB, angol Desiro
Szinte kizárólag exportra termelünk, legfontosabb vevőink Siemens AG és Bombardier TS. Képviseltetjük magunkat Európa legnagyobb vasútipari szakkiállításán az INNOTRANS-on is.
Cégünk 2 magyarországi telephellyel is rendelkezik, több mint 200 munkavállalót foglalkoztat.
Vállalatunk dinamikusan fejlődik, legmodernebb gépparkkal rendelkezik.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, várjuk jelentkezését fényképes magyar nyelvű önéletrajzának csatolásával.