Lakatos

  • Cég neve

    ARRABONA KONSTRUKT KFT.

  • Munkavégzés helye

    9025 Győr, Bécsi út 14.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Cégünk 24 éve gyárt fémszerkezeteket, főként épületszerkezeti elemeket.
Ezek összeállításához keresünk csapatunkba lakatos kollégákat.
A munkavégzés helye többnyire műhelyben, időnkénti helyszíni szereléssel.

Elvárások

  • Rajzok olvasása
  • Épületszerkezet összeállításában szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Tapasztalat
  • Emelőgép kezelői bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Piacképes jövedelem
  • Kedvező munkakörnyezet
  • Szakképzések támogatása

Céginformáció

Cégünk folyamatosan fejlődik, szeretnénk olyan munkakörnyezetet és munkabért biztosítani munkavállalóink számára, amellyel munkavállalóinkkal hosszútávon számíthatunk egymásra.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar fényképes önéletrajzát!