Lakatos

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    Tiszakécske

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

 Partnerünknek, Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó vállalatának keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Lakatos

Miért érdemes jelentkezned?

  • Mert bérezésed szaktudásodhoz mérten állapítják meg;
  • Mert a versenyképes alapbéren túl cafeteriára és teljesítménybónuszra számíthatsz havonta;
  • Mert modern munkakörülmények között dolgozhatsz;
  • Mert támogatják munkába járásod vagy szálláslehetőséget biztosítanak a telephely mellett.

Milyen feladataid lesznek?

  • Alkatrészek előkészítése, méretre vágás, köszörülés, fúrás, egyengetés;
  • Termelési programban előírt alkatrészek, gyártmányok pontos, rajz szerinti összeállítása;
  • Szerkezetek rögzítése, fűzése CO eljárás segítségével (tapasztalattól függően);
  • Gyártmányt kísérő és egyéb kiadott dokumentációk naprakész vezetése.

Jelentkezz, ha:

  • Szakirányú végzettséggel és releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • Tudsz műszaki rajzról olvasni;
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet.
  • Cukorbetegség, vérnyomásprobléma, pacemaker, tériszony kizáró okot jelent.
  • Előny:
    • Érvényes tűzvédelmi vizsga;
    • Targoncavezetői engedély megléte.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos